Mirosław Mrzygłód

Zmiany na stronie

Od czasu do czasu będę się starał coś zminiać i ulepszać na tej stronie...

20 października 2016I jeszcze jedna androidowa apka w dziale Projekty.
29 września 2016Mamy nową apkę w dziale Projekty. Tym razem Android:)
24 lutego 2015Responsive Web Design, czyli dopasowywanie wyświetlania zawartości strony do wielkości ekranu urządzenia - to ostatnio bardzo modne w internecie. No i nie ma co ukrywać - ma to ręce i nogi. Postanowiłem więc i ja dodać tę funkcjonalność do swojej strony. Nie ukrywam, że wspomagałem się biblioteką Bootstrap: można wszystko pisać od początku, ale po co? Skoro już ktoś to zrobił i zrobił to dobrze.
23 lutego 2015Drobne poprawki kodu i treści. Usunąłem link do kamery internetowej, która i tak nie działała...
12 marca 2012Po utracie bazy przepisów - w końcu pojawił się pierwszy - ziemniaczanka:)
20 września 2011No, to strona ma już kodowanie utf, mam nadzieję, że to raz na zawsze rozwiąże wszelkie problemy z kodowaniem znaków:)
19 września 2011Na większości podstron dodałem możliwość dodawania tzw. komentarzy. To wczesna wersja modułu, będą (w ramach wolnego czasu) ulepszenia;)
12 września 2011Niestety, wraz ze zmianą serwera straciło się wszystko, co było przechowywane w bazie danych. W szczególności straciłem wszystkie przepisy na potrawy i ciasta wraz z komentarzami, wszystkie wpisy z Księgi Gości, a także historię zmian na stronie... Cóż, może zmotywuje mnie to do tworzenia kopii zapasowych danych, a póki co może znajdzie się kiedyś czas żeby uzupełnić na nowo choćby przepisy;)